REDÖKSAN METALURJİ
SALMASTRA KUTULARI
SALMASTRA KUTULARI
Kalite ve güveni ilke edinerek üretmiş olduğumuz ürünlerimiz müşterilerimizin talep ettiği kalite standardı ve görselliktedir.
Hızlı Bilgi Al
Ürün Hakkında Sor
Ürün Açıklaması

Döküm konusundaki uzmanlığımızı ve kalitemizi çeşitli boyutlara ve kalitelere sahip; pompa sanayi, makina sanayi, petro-kimya sanayi ve gübre sanayi başta olmak üzere tüm sanayi kollarının ihtiyaç duyduğu metal döküm ürünlere yansıtmaktayız. Firmamızda her türlü demir ve demir dışı alaşımların dökümünü müşterilerimizin istemiş olduğunuz kalite standartına uygun şekilde üretmekteyiz. Döküm sonrası yapmış olduğumuz tahribatlı ve tahribatsız muayeneler ile müşterilerimize tam detaylı; gerek mekanik ve kimyasal analiz raporu gerekse tahribatlı ve tahribatsız muayene raporlarını sunmaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan ısıl işlem bölümümüzde de müşterilerimizin talep ettiği ve ya malzemenin üretimi sonrasında ihtiyaç duyulan her türlü ısıl işlem prosesini gerçekleştirmekteyiz. 

Döküm tecrübemiz dahilinde olan kalite standartlarının üretimini gerçekleştirmenin haricinde müşteri odaklı çalışma prensibimiz gereği firmanıza ait kimyasal analizler doğrultusunda da talep ettiğiniz ürünleri üretmekteyiz.

Paslanmaz çelik, duplex, süper duplex, bakır ve bakır alaşımları, kızıl bronzları, al-bronzlar, CuAlNi alaşımları başta olmak üzere ürettiiğimiz ürünlerin bazı kalite standartları şu şekildedir.

AISI 304L

AISI 304

AISI 316L

AISI 316

AISI 329 (EN 1.4460)

EN 1.4462

EN 1.4539 (904 L)

EN 1.4410

EN 1.4469

EN 1.4517

RG 5

RG 7 

RG 10

CuSn 10

CuSn 12

C 95400

C 95500

C 95900

GG 25 (Pik)

GGG 40 (Sfero)

GGG 50

Belirtmiş olduğumuz kalite standartları başlıca üretimlerimizi temsil etmekte olup bu standartların haricinde de üretimlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ÜRÜN HAKKINDA SOR
REDÖKSAN METALURJİ
Sizi Arayalım
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..